Tema e diplomes per infermieri/ pas porosise, i riu paguan e merr punimin-Stop-23 Qershor 2021 – Stop
Të Gjitha

Tema e diplomes per infermieri/ pas porosise, i riu paguan e merr punimin-Stop-23 Qershor 2021

Në një tjetër rast të diplomave me porosi, një bashkëpunëtor i “Stop” shkon në Fushë Krujë, ku bën bisedime me një person, i cili merr përsipër punimin dhe përgatitjen e temës së diplomës në Infermieri të Përgjithshme.Qytetari kërkon një punim me 60 deri në 80 faqe dhe për këtë kërkohet një pagesë prej 180 mijë lekësh. Pas kryerjes së bisedës dhe rënies dakord, qytetari merr porosinë dhe paguan paratë në dorë, duke u siguruar, se nuk ka asnjë problem me plagjiaturën, pasi kanë program, që e kontrollojnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *