Mediat e huaja: Shqipëria, mes pesë destinacioneve turistike me rritjen më të shpejtë në 2024
Mediat e huaja: Shqipëria, mes pesë destinacioneve turistike me rritjen më të shpejtë në 2024
Itali/ Punëtori shqiptar plagoset me thikë, arrestohet 35-vjeçari italian
Itali/ Punëtori shqiptar plagoset me thikë, arrestohet 35-vjeçari italian
Berat/ Prindërit dalin nga banesa dhe harrojnë çelsat brenda, bllokohet fëmija 7-vjeç në gjumë
Berat/ Prindërit dalin nga banesa dhe harrojnë çelsat brenda, bllokohet fëmija 7-vjeç në gjumë
Aksident në Tiranë, 21-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplas 28-vjeçaren. Transportohet në spital
Aksident në Tiranë, 21-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplas 28-vjeçaren. Transportohet në spital
Nedim Bajrami thyen një tjetër rekord, fanella e tij shitet rreth 5800 euro
Nedim Bajrami thyen një tjetër rekord, fanella e tij shitet rreth 5800 euro
Zjarr pranë pallateve në ndërtim në Sarandë, merr flakë baraka
Zjarr pranë pallateve në ndërtim në Sarandë, merr flakë baraka
Pezullohet polici në Komisariatin 4 në Tiranë, akuzohet për shpërdorim detyre
Pezullohet polici në Komisariatin 4 në Tiranë, akuzohet për shpërdorim detyre
Berisha e Meta sërish protestë para Bashkisë, apeli i Policisë: Distancohuni nga dhuna!
Berisha e Meta sërish protestë para Bashkisë, apeli i Policisë: Distancohuni nga dhuna!
Ambasadori i BE-së: Shqipëria, zonë me rrezik të lartë për pastrimin e parave
Ambasadori i BE-së: Shqipëria, zonë me rrezik të lartë për pastrimin e parave
“Jemi bërë gjithë njolla!” Braktiset plazhi i Semanit e Darëzezës, dezinsektimi në kanale pa efekt!
“Jemi bërë gjithë njolla!” Braktiset plazhi i Semanit e Darëzezës, dezinsektimi në kanale pa efekt!
previous arrow
next arrow

Emisioni i Plotë

STOP-EMISIONI 201 (Sezoni 9) 13 Qershor 2024- Video-batutat, a keni provuar ndonjëherë byrek me antidjersë?

STOP-EMISIONI 201 (Sezoni 9) 13 Qershor 2024- Video-batutat, a keni provuar ndonjëherë byrek me antidjersë?

Të qeshura shpërthyese në studio, ndërsa diskutohej për celjen e sezonit turistik në Vlorë.Po kështu gjatë ndarjes së byrekut me lek, me rastin e festës së Sulltan Novruzit, Saimir e Genti kanë bërë humor, pasi fllonxa jonë e preku pa dashje byrekun me krah. Në këtë pjesë te emisionit, protagoniste të humorit e batutave, janë…