Foto/ Dhurata e pazakontë që i bënë Ramës në Kosovë, dyshek të personalizuar – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Foto/ Dhurata e pazakontë që i bënë Ramës në Kosovë, dyshek të personalizuar

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Kosovë, ku zhvilloi dhe një takim mes dy vendeve në të cilin u finalizuan disa marrëveshje.

Gjatë vizitës, kreu i qeverisë gjeti kohë që të vizitonte edhe disa prej sipërmarrjeve kosovare

Gjatë ndalesës në një kompani në qytetin e Gjakovës, kryeministrit iu bë një dhuratë e veçantë.

Rama mori me vete një dyshek të personalizuar me firmën e tij dhe dy flamujt, atë të Kosovës dhe të Shqipërisë, të stampuar në njërin krah të dyshekut.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *