FOTO | Breshëri ‘zbardh’ Leskovikun, dëmtohen të mbjellat – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

FOTO | Breshëri ‘zbardh’ Leskovikun, dëmtohen të mbjellat

Ditën e sotme ka pasur reshje të dendura në formë breshëri në Leskovik të Kolonjës.

E gjithë zona është zbardhur nga breshëri. Siç shihet edhe pamjet, dëmtimet në vreshtari janë të mëdha.

Kjo është hera e dytë që Kolonja preket nga breshëri, ku para disa javësh dëmtime të mëdha pati dhe në fshatin Boshanj.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *