VIDEO/ Momenti kur 17-vjeçarja lufton me ariun për të mbrojtur qenin – Stop
Bota, Të Gjitha

VIDEO/ Momenti kur 17-vjeçarja lufton me ariun për të mbrojtur qenin

Një vajzë 17-vjeçare në Kaliforni ka “luftuar” me një ari duke vënë në rrezik jetën për të shpëtuar qentë e saj.

Pamjet që janë bërë virale në rrjetet sociale tregojnë një ari dhe dy këlyshë duke ecur përgjatë një muri menjëherë pas orës 02:30.të hënën në oborrin e shtëpisë së adoleshentes në Bradbury, në Luginën e San Gabriel. Tre nga qentë e familjes filluan të lehin.

Video më pas tregon ariun që godet një qen disa herë para se Hailey Morinico të vrapojë me vrap.

Morinico ka shtyrë me forcë ariun duke e hedhur nga ana tjetër e murit, ku kishte hipur dhe gjithçka përfundoi aty. Ajo shfaqet në pamje teksa merr qenin e saj në krah dhe futet brenda në shtëpi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *