Sulmi ndaj faqeve zyrtare/ Rama: Agresori nuk ka arritur ta shembë sistemin e mbrojtjes – Stop
Lajme, Të Gjitha

Sulmi ndaj faqeve zyrtare/ Rama: Agresori nuk ka arritur ta shembë sistemin e mbrojtjes

Kryeministri Edi Rama reagon ndaj sulmeve kibernetike të faqeve zyrtare, duke premtuar rikthim shumë të shpejt të shërbimeve.

Kundërofensiva e AKSH-it dhe aleatëve në përballjen e agresionit kibernetik mbi Shqipërinë, po rezulton e qëndrueshme dhe e suksesshme!

Agresori nuk ka arritur të shembë sistemin e mbrojtjes dhe është në tërheqje!

Nëse s’do kemi surpriza të tjera, shërbimet do rikthehen shumë shpejt!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *