Stop – Po vjen SPAK-u, njoftim i ambasades amerikane! (02.09.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Po vjen SPAK-u, njoftim i ambasades amerikane! (02.09.2019)

Hyrjet e kryetarëve të bashkive në zyra, fituesit, që nuk e gëzuan fitoren, për shkak të problemeve me dekriminalizimin, tërmeti i paralajmëruar i presidentit Meta dhe turi veror i këtij të fundit, Spak dhe funksionimi i pritshëm, sipas ambasadës amerikane. Këto janë disa nga zhvillimet, që sjell “Stop” në pjesën e parë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *