STOP-EMISIONI 171(Sezoni 6) 3 Maj 2021-“Mbetje” fushate dhe situata te tjera absurde – Stop
STOP

STOP-EMISIONI 171(Sezoni 6) 3 Maj 2021-“Mbetje” fushate dhe situata te tjera absurde

Në Pukë një qytetar thërret nga një automjet “Rama hajde”, por më pas thotë, “Rama ik”, se ishte ngatërruar.Në Selenicë veteranët janë ftuar në një drekë për ditën e dëshmorëve në 21 prill, jo në 5 maj, në mënyrë, që të ishte para zgjedhjeve.Plehrat në Tiranë janë problem, ndërsa një makinë hedh bidonë e mbeturina jashtë kazanëve. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *