“Nga sot më të bashkuar”, Meta foto me familjen pas largimit nga presidenca – Stop
Lajme, Të Gjitha

“Nga sot më të bashkuar”, Meta foto me familjen pas largimit nga presidenca

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pasi u largua nga Presidenca. Në një postim në rrjetet sociale ai shkruan se familja e tij nga sot është më e bashkuar, teksa publikon foto krah Kryemadhit dhe fëmijëve të tyre.

“Familja jonë nga sot është më e bashkuar. Paqe dhe mbarësi në familjet tuaja!”-shkruan Meta.

Metambylli sot mandatin si President i Shqipërisë dhe i dorëzoi detyrën pasardhësit të tij Bajram Begaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *