“Mbetje” fushate dhe situata te tjera absurde-Stop-3 Maj 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

“Mbetje” fushate dhe situata te tjera absurde-Stop-3 Maj 2021

Në Pukë një qytetar thërret nga një automjet “Rama hajde”, por më pas thotë, “Rama ik”, se ishte ngatërruar.Në Selenicë veteranët janë ftuar në një drekë për ditën e dëshmorëve në 21 prill, jo në 5 maj, në mënyrë, që të ishte para zgjedhjeve.Plehrat në Tiranë janë problem, ndërsa një makinë hedh bidonë e mbeturina jashtë kazanëve. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *