Komisioni shkarkon presidentin, Meta “feston” – Stop
KLIPET

Komisioni shkarkon presidentin, Meta “feston”

Sot parlamenti shqiptar votoi me shumicë të cilësuar votash shkarkimin e presidentit Ilir Meta, për të cilin tani fjalën e fundit do ta thotë Gjykata Kushtetuese.Vetë kreu i shtetit,kur lexohej në kuvend raporti për shkarkimin e tij, priste në presidencë dhe dekoronte artistët e ansamblit folklirik të Dibrës “Haziz Ndreu”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *