Kamera e fshehtë/ Si shitet hashashi në shkollat e Tiranës – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Kamera e fshehtë/ Si shitet hashashi në shkollat e Tiranës

Ditën e djeshme nisi viti i ri shkollor. Sot ne sjellim një video, që tregon, sesi shitet hashashi brenda ambienteve të shkollave në vend. Ne provojmë të blejmë cigare hashashi në shkollën “Ramazan Jarani” në Allias dhe gjithcka rezulton shumë e lehtë. Për 5 mijë lekë të vjetra marrim “mallin” dhe dorëzojmë paratë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *