Hetimet prej disa javësh, kush është efektivi i RENEA-s i arrestuar për 1 kg kokainë, kishte rolin e transportuesit (Emri) – Stop
Lajme, Të Gjitha

Hetimet prej disa javësh, kush është efektivi i RENEA-s i arrestuar për 1 kg kokainë, kishte rolin e transportuesit (Emri)

Zbulohet identiteti i efektivit të RENEA-s i arrestuar sot pas një operacioni antidroge në Tiranës.

Mësohet se efektivi i arrestuar është Xhulio Liçi, i cili kishte rolin e transportuesit.

Policia ka zhvilluar hetime prej disa javësh deri në operacionin e sotëm që çoi në sekuestrimin e 1 kg kokainë dhe arrestimin nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *