Fier/ Fallxhorja Behije dhe vajza e dashuruar me Taulant Ballen! – Stop
KAMERA E FSHEHTE, KLIPET

Fier/ Fallxhorja Behije dhe vajza e dashuruar me Taulant Ballen!


Një vajzë, që ka “rënë në dashuri me Taulant Ballën, drejtohet te zonja Behije në Fier, për të rregulluar raportin me deputetin.Zonja Behije i jep këshilla, sesi ta bëjë për vete Taulantin dhe vec kësaj i konfidon vajzës, se është militante e PS-së dhe këtë e di gjithë fshati.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *