“Festojmë 74-vjetorin e më të mirës së familjes”, Berisha i uron ditëlindjes bashkëshortes dhe publikon foton me fëmijët – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

“Festojmë 74-vjetorin e më të mirës së familjes”, Berisha i uron ditëlindjes bashkëshortes dhe publikon foton me fëmijët

Kreu i PD-së Sali Berisha ka publikuar një foto të familjes së tij, teksa uron bashkëshorten e tij Liri Berisha për ditëlindjen, duke e quajtur më të mirën e familjes.

Por me sa duket kreu i PD ka dy gëzime në një ditë, pasi feston dhe 51-vjetorin e martesës.

“Miremengjes miq, sot familja jone feston 74-vjetorin e më të mirës së familjes tonë, Lilit, por edhe 51-vjetorin e martesës tonë Gëzuar Lili! Së bashku edhe shumë e shumë vite tjera! sb”, shkruan Berisha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *