Prerja e pemeve/ Si është katandisur Pogradeci – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

Prerja e pemeve/ Si është katandisur Pogradeci

Qytetarët kanë sjellë në “Stop” disa video të shqetësimeve të tyre.Ne Drilon të Pogradecit janë prerë pemët, duke e katandisur në gjendje të mjerë këtë perlë të natyrës. Janë disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *