La qenin të “ngiste” makinën e tij, 35 vjeçari e pëson keq – Stop
Bota, Të Gjitha

La qenin të “ngiste” makinën e tij, 35 vjeçari e pëson keq

Një izraelit është arrestuar pasi postoi një video ku shihet qeni pas timonit të makinës së tij. Videoja tregon qenin të ulur në prehrin e 35 vjeçarit duke mbajtur timonin për disa sekonda, duke rrezikuar kështu që të shkaktonte një aksident automobilistik.

Sipas policisë, ata u vunë në dijeni për ngjarjen pasi në rrjetet sociale qarkulluan pamjet ku 35 vjeçari lejonte qenin të “voziste”. Policia identifikoi shoferin dhe e ndaloi për ta marrë në pyetje. Policia vuri re ai po drejtonte një mjet pa dokumenta të rregullta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *