“Fatos Nano kërkon strehim” Stop zbulon dokumentin e rrallë – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Fatos Nano kërkon strehim” Stop zbulon dokumentin e rrallë

Në pjesën e parë të emisionit të sotëm ju prezantojmë dy dokumente të rralla.Shkresa e parë i takon vitit 1995 dhe tregon, se Fatos Nano, i cili u bë më pas kryeministër i Shqipërisë, parashtronte kërkesën për shtëpi, pasi banesës së tij ekzistuese i kishte dalë pronari i vjetër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *