Cudia në Golem, pushuesit zënë çadrat duke i lidhur me zinxhirë – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

Cudia në Golem, pushuesit zënë çadrat duke i lidhur me zinxhirë

Qytetarët kanë sjellë në “Stop” disa video të shqetësimeve të tyre.Në plazhin e Golemit disa pushues lidhin me zinxhirë cadrat, për t’i rezervuar përgjatë sezonit turistik, duke zënë hapësirat publike për qytetarët e tjerë. Janë disa nga episodet, që shfaqen dhe komentohen në pjesën e parë të emisionit, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *