Psikiatrja i dha vjehrrës recetë e mjekim për nusen, për ta shpallur të sëmure-Stop-14 Prill 2021 – Stop
Të Gjitha

Psikiatrja i dha vjehrrës recetë e mjekim për nusen, për ta shpallur të sëmure-Stop-14 Prill 2021

Pas mjekut gjinekolog, denoncuesja takon mjeken psikiatre Fatime Elezi, që ka lëshuar recetën e mjekimit për të, por mjekja pranon, se zonja nuk është paciente e saj. Gjithcka është bërë nga ish-vjehrra Alma Ibrahimi, e cila është shtirur si nëna e denoncueses.Për cështjene divorcit është caktuar një psikologe, e quajtur Najada, që haptazi mban anën e ish-burrit të denoncueses.Ne u konsultuam me psikologen Aurela Agalliu, e cila shprehet, se fakti, që vajza është 20 muajshe, e lidh direkt nevojën biologjike të fëmijës me nënën dhe institucionet nuk mund të vendosin në disfavor të nënës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *