Stop-U kerkoi bizneseve te rrine hapur, faktet qe kompromentojne drejtorin e TIA-s! (23 prill 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop-U kerkoi bizneseve te rrine hapur, faktet qe kompromentojne drejtorin e TIA-s! (23 prill 2020)

Stop i rikthehet problemit të bizneseve në aeroportin e Rinasit. Edhe pse drejtori i gjerman i TIA-s Constantin von Alvensleben , pretendoi, se në media ishin thënë të pavërteta për urdhrat e tij, Stop ve në dispozicion korespondencën e tij me biznëset, të cilët i detyron të qëndrojnë hapur, duke u kujtuar kontratën.Po kështu Stop sjell dy shkresa të datës 12 mars nga policia e shtetit dhe Ministria e Shëndetësisë, që detyron baret e lolaket të mbyllen në kuadër të masave të pandemisë së koronavirusit.Vec kësaj shfaqen edhe foto,ku tregohet në ambientet e aeroportit punohet pa masa sigurie, pa maska e doreza.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *