Stop-Administratori i njesise 6 perballet me shkeljen: Ika, po rreshket nje koder…!(13.06.2019) – Stop
KLIPET

Stop-Administratori i njesise 6 perballet me shkeljen: Ika, po rreshket nje koder…!(13.06.2019)

Në 1 gusht 2015 u prezantuan 24 administratorët e rinj të kryeqytetit, mes të cilëve Adriatik Merko u vu në krye të njësisë numër 6. Në redaksinë e emisionit “Stop” ka mbërritur informacioni, që Merko është student i universitetit të drejtësisë, krahas punës si administrator. Në bazë të informacioneve zyrtare Adriatik Merko ndjek studimet në vitin e dytë bachelor ditën.Gazetarja i drejtohet vetë administratorit, i cili fillimisht thotë, se e ka lënë shkollën dhe po kërkon ta kthejë part-time.Por kur gazetarja i thotë, se ai është student edhe sot, që flasim, administratori cohet papritur e i thotë, të kthehet nesër, pasi po i rrëshket një kodër…!!!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *