Solidaritet/ Shqiptarë nga e gjithë bota ndihmojnë Noemin të bëjë operacionin – Stop
HUMANIZEM, Të Gjitha

Solidaritet/ Shqiptarë nga e gjithë bota ndihmojnë Noemin të bëjë operacionin

Pak javë më parë transmetuam apelin për rastin e vajzës së vogël nga Berati, e cila vuan nga skolioza. Zgjidhja e vetme për Noemin, është ndërhyrja kirurgjikale jashtë Shqipërisë.”Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” bënë apel për ndihmë për Noemin e vogël dhe 250 bamirës dhuruan 25 mijë euro për nisjen e saj drejt Turqisë dhe operacionin delikat. Falenderojmë te gjithë qytetarët të cilët kanë kontribuar për të arritur shumën e 25.000 euro.

Kimi Fejzo- 450 mijë lekë
Shkëlqim Luzi-50 euro
Saimir Kaçeli-50 euro
Ceni Gazi-1000 $ (dollarë)
Palmira Daja-150 euro
Artur Zenelaj-100 euro
Genci Kasaj-50 euro
Nurian Suhitaj-50 euro
Altin Malipati-200 euro
Julian Sefa-50 euro
Vajza anonim Durrës-200 euro
Anonim-1000 euro
Elis Deliallisi-50 euro
Demir Bekteshi- 200 paund
Ermal Çapja-100 euro
Kol Patani-100 euro
Pensionisti Tirane-527 mijë lekë
Violeta Sulkaj-500 mijë lekë
Bujar Hoxha-50 paund
Blerim Sibedinaj-100 euro
Ardian Meçaj-50 euro
Kristi K-100 euro
Arben Herri-100 mijë lekë
Ermir Klodiana Salia-100 mijë lekë
Fatos Seitaj-500 euro
Erjona Nusaraj-400 mijë lekë
Hairo Palace-200 euro
Arben Qazim Keçi-500 mijë lekë
Jusra Simolla +Lindita Hoxha- 20 mijë lekë
Nikolin “Porcelanosa”-1000 euro
Pllaka “Burrock”-100 mijë lekë
Astrit Axhami-101 euro
Zeliha Hidri-529 euro
Jurge Demiraj-50 euro
Paige Fitzsimons-ORD-69290 lekë
Ulvi Cami-100 euro
Mursel Hoxhaj-150 euro
Marlini Ibro-300 euro
Maksim Demircani-50 $ (dollarë)

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *