OSHE, së bashku me “Fundjava ndryshe” dhe ” Stop” bënë me shtëpi të re 13-të vjecaren Etleva dhe familjen e saj. – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *