“Kush më jep lekët do t’i jap 10 vota” – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Kush më jep lekët do t’i jap 10 vota”

Pas nisjes zyrtare të fushatës elektorale, Klintoni ka pyetur banorët e kryeqytetit për tonet saj dhe gënjeshtrat, që shoqërojnë premtimet elektorale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *