Kandidati i LSI kërkon duartrokitje gjatë takimit me qytetarët – Stop
KLIPET

Kandidati i LSI kërkon duartrokitje gjatë takimit me qytetarët

Monika Kryemadhi gjatë një takimi elektoral në Elbasan, kërkon duartrokitje nga pjesëmarrësit. Të njejtën gjë dhe në mënyrë të përsëritur bën edhe kandidati i LSI-së në Lushnje, Etnor Krakulli, duke menduar që nuk po filmohet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *