FOTO/ “Unë jam i fortë…ça kishte ti?”/ Dy të rinjtë ndalin makinat tek ish-sheshi Shqiponja dhe përleshen fizikisht – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

FOTO/ “Unë jam i fortë…ça kishte ti?”/ Dy të rinjtë ndalin makinat tek ish-sheshi Shqiponja dhe përleshen fizikisht

TIRANË – Kryeqyteti i çudirave! Kështu mund të cilësohet fare lehtë Tiranë, kur shikon ato që ndodhin rëndomtë nëpër cepat e saj.  Së fundmi një sherr mes të rinjve ka lënë pa fjalë qytetarët e rastit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-sheshit Shqiponja, ku dy të rinj kanë ndalur makinat e tyre në mes të rrugës dhe janë konfliktuar fizikisht.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme, ngjarja ka ndodhur në mes të rrugës që është në ndërtim. Ende nuk dihet pse ka ndodhur sherri.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *