FAF dhe “Stop” japin nga 1 milionë lekë për 5 familje në nevoje. Kesaj nisme iu bashkua me ndihma ushqimore dhe “Fundjava ndryshe”. – Stop
HUMANIZEM

FAF dhe “Stop” japin nga 1 milionë lekë për 5 familje në nevoje. Kesaj nisme iu bashkua me ndihma ushqimore dhe “Fundjava ndryshe”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *