Deputetët e PD-së përplase me gardën. Plas ironia mes Baçit dhe Spiropalit

Opozita vijon me aksionin e saj për të bllokuar vijimin normal të punimeve. Fillimisht ata kanë tentuar që të bllokojnë foltoren ku janë përplasur me gardistët.

Janë vetë deputetët demokratë që futen live në rrjetet sociale për të treguar situatën në Kuvend. Mes këtyre situatave ka edhe nga ato ku përdoret ironia mes demokratëve dhe socialistëve.

 

Të Fundit