Bujar Leskaj shpalos pasionin për poezinë në fushatë – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Bujar Leskaj shpalos pasionin për poezinë në fushatë

Por duket, se reston ia ka kthyer drejtuesi politik i PD-së në Vlorë, Bujar Leskaj, i cili në një takim elektoral, ka recituar vargje të Migjenit dhe në një tjetër takim, poezi të Ali Asllanit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *