Vladimir Putin s’njeh rival, shpallet mashkulli më ‘seksi’ në Rusi. – Stop
Bota, Të Gjitha

Vladimir Putin s’njeh rival, shpallet mashkulli më ‘seksi’ në Rusi.

Presidenti Vladimir Putin është zgjedhur si burri më simpatik i Rusisë.

Nga mediat e huajaj bëhet me dije se sondazhi, përfshiu 1.000 burra dhe 1.000 gra në më shumë se 300 qytete ruse midis 22 marsit dhe 1 prillit.

Lideri i Kremlinit, u votua nga 18% e burrave dhe 17% e grave duke e u bërë kështu i vetmi në listë që arriti të shifra dyshifrore në sondazhin e hartuar nga SuperJob.

Udhëheqësi mbajti një epërsi të ndjeshme me aktorët Dmitry Nagiyev, Danila Kozlovsky dhe Konstantin Khabensky, me vetëm 2-3 përqind të të anketuarve që i konsideronin ata më tërheqës.

Rezultatet u botuan vetëm disa ditë pasi vendi miratoi një ligj që lejon Putinin të qëndrojë në pushtet si President deri në 2036. Kujtojmë që Vladimir Putin është 68 vjeç dhe vijon ende të ketë mbështetjen e njerëzve në Rusi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *