“Virusi nuk na la të festojmë Shën Valentinin” – Stop
KLIPET

“Virusi nuk na la të festojmë Shën Valentinin”

Të dielën u festua Shën Valentini në kryeqytet në një atmosferë shumë të pazakontë mes borës, që kishte zbardhur gjithcka dhe izolimit për shkak të pandemisë Covid 19.Klintoni pyeti qytetarët për festën dhe bashkoi me shigjetën Kupidit zemrat vetmitare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *