Vip-at ne sfilate, intervistat me humor. – Stop
KLIPET

Vip-at ne sfilate, intervistat me humor.

Një bllok intervistash me personazhe publikë dhe të shoë biz-it vijnë në këtë pjesë të emisionit. Klintoni ka shkuar në një sfilatë mode, të zhvilluar në fundvit dhe sjell intervista dhe opinione me humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *