Vidhet dyqani në Korçë, hajduti merr para dhe pije alkoolike – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Vidhet dyqani në Korçë, hajduti merr para dhe pije alkoolike

Një dyqan në Voskopojë të Korçës është grabitur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme.

Sipas policisë dyqani është grabitur rreth orës 05:00 të mëngjesit, ku janë marrë para dhe pije alkoolike.

Policia po kryen hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *