Video/ “Turp hodhe gaz kundër nesh”, Basha pritet me protestë në Durrës

Mbështetës të Sali Berishës kanë pritur me ovacione dhe pankarta Lulzim Bashën gjatë një takimi që ky i fundit është duke mbajtur në qytetin e Durrësit.

Nën thirrjet: Turp hodhe gaz kundër nesh, apo Basha ik, mbështetësit e Berishës kanë shfaqur pakënaqësitë e tyre ndaj sjelljeve të Lulzim Bashës dhe kjo nuk është hera e parë që Basha përballet me të tilla reagime.

Të Fundit