Video/ Spitali i Fierit hap sot dyert, Rama: Nis faza e parë në shërbim të qytetarëve – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Video/ Spitali i Fierit hap sot dyert, Rama: Nis faza e parë në shërbim të qytetarëve

Spitali Memorial i Fierit hap sot zyrtarisht dyert për qytetarët.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në “Facebook” me mesazhet e mjekëve, ndërsa thekson që nga sot nis faza e parë e shërbimit ndaj qytetarëve.

 “MIRËMËNGJES 😊 dhe me disa nga pjesëtarët e skuadrës shqiptaro-turke në Spitalin Rajonal Memorial të Fierit, që sot hap dyert për fazën e parë në shërbim të qytetarëve, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *