Video-skandali/ Mamaja rreh barbarisht e godet me thikë djalin e mitur-Stop-13 Prill 2021 – Stop
Të Gjitha

Video-skandali/ Mamaja rreh barbarisht e godet me thikë djalin e mitur-Stop-13 Prill 2021

A. D. denoncon ish gruan dhe tregon historinë e familjes së tij mes dhunës së gruas ndaj dy djemve, njëri 28 vjec dhe i vogli 14 vjec. Gruaja E.D vuan nga bipolariteti dhe ajo u bë e dhunshme dhe me një personalitet problematik.Burri u detyrua të filmonte dhunën dhe sjelljet e gruas, duke dhunuar djalin 14 vjec.
Edhe ky i fundit tregon, se si dhunohej nga nena e tij, kur ishte vetëm 11 vjec. Djai i vogël manifeston sot probleme psikologjike, për shkak të dhunës së pësuar. Djali dhe babai dëshmojnë, se djalit i ka ndodhur një gjë e tmerrshme në Korcë, ku nëna kishte zënë një të dashur. Kur ishte vetëm 10 vjec e ëma i ka dhënë marijuanë. “Stop” publikon disa video të dhunës dhe gjendjes psiqike të nënës problematike.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *