Video/ Rama: Si do të duket “mushkëria” e re e Durrësit – Stop
Lajme, Të Gjitha

Video/ Rama: Si do të duket “mushkëria” e re e Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë këtë të mërkurë pamje se si do të duket zona e Spitallës në Durrës ku ka nisur puna.

Kreu i qeverisë thotë se aty do të ndërtohet mushkëria e re e qytetit të ri bregdetar.

“Mirëmëngjes dhe me gangrenën e frikshme të Durrësit dje, kantierin e mushkërisë së re të qytetit sot dhe shembëlltyrën e bukur të Ekoparkut nesër, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan kryeministri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *