“Vetëm ditëlindjen e gruas mbaj mend” sa i njohin qytetarët datat e rëndësishme të vendit tonë! – Stop
KLIPET

“Vetëm ditëlindjen e gruas mbaj mend” sa i njohin qytetarët datat e rëndësishme të vendit tonë!

Pardje ishte dita e Sulltan Novruzit dhe në kemi pyetur qytetarët, sesi i kanë marrëdhëniet me datat historike. Nuk mungojnë përgjigjet plot humor për shumë data të rëndësishme, apo të tjera “të shpikura” prej nesh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *