Tubimi në Kukës, Rama për Bashën: Drejtues pa karakter, pa përgjegjshmëri, pa cipë! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Tubimi në Kukës, Rama për Bashën: Drejtues pa karakter, pa përgjegjshmëri, pa cipë!

Kryeministi i Shqipërisë, Edi Rama ka krahasuar pamjet nga sheshi ‘’Skënderbej’’ ku vijon vaksinimi ndaj COVID-19 dhe tubimit të Bashës në Kukës.

Rama e cilëson Bashën një drejtues pa karakter, pa përgjegjshmëri dhe të pacipë.

Ai uron që zoti të ruajë simpatizantët e PD nga ‘plagosja’ apo vdekja, duke dhënë shembullin e Malit të Zi për marshimet elektorale.

STATUSI NGA EDI RAMA

Dy pamjet e një bote të ndarë, mes një populli që respekton rregullat, mbron jetën e vaksinohet dhe një turme që tërhiqet në rrugën e infektimit e të rrezikut për jetën, nga një drejtues pa karakter, pa përgjegjshmëri, pa cipë!

#TurpLulëzim

*Zoti i ruajt të verbërit me dy gishta nga plagosja e largqoftë vdekja, siç ndodhi në Malin e Zi ku këto lloj marshimesh elektorale rritën infektimet e sollën vdekje njerëzish

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *