Trupat franceze nxjerrin nga rrënojat në Durrës trupin e një tjetër grua. – Stop
Të Gjitha

Trupat franceze nxjerrin nga rrënojat në Durrës trupin e një tjetër grua.

Rritet bilanci i viktimave nga tërmeti shkatërrimtar në Durrës. Në lagjen nr.6 janë gjetur para pak minutash trupat e pajetë të dy grave. Njëra prej tyre është nxjerrë nga rrënojat. Ato u gjetën nga ekipi i forcave franceze. Gratë quhen Xhuljeta Gjonaj 59 vjec dhe Nafie Rexhepi 80 vjec. Pallati gjashtë katësh ishte fundosur dy kate nën tokë nga lëkundjet e tërmetit. Deri më tani numri total i viktimave është 44.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *