Tragjedi në Tiranë / I riu vret veten me armë zjarri në banesën e e tij në ish-Bllok, policia jep detajet e para – Stop
Lajme, Të Gjitha

Tragjedi në Tiranë / I riu vret veten me armë zjarri në banesën e e tij në ish-Bllok, policia jep detajet e para

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Tiranë. Një 27 vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës me armë zjarri në banesën e tij në ish-Bllok.

 Njoftimi i policisë:

Më datë 15.03.2021, rreth orës 13:30, në rrugën “Andon Zako Çajupi”, në banesë, në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi M. M.,  27 vjeç.

 Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *