“T’ia zbardhim faqen Shqipërisë para Europës”, Meta apelon: Votoni me qetësi, sipas bindjeve politike – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“T’ia zbardhim faqen Shqipërisë para Europës”, Meta apelon: Votoni me qetësi, sipas bindjeve politike

SHIJAK

Nga Ardhishta e Shijakut, Presidenti Ilir Meta apeloi që të gjithë të marrin pjesë në votime me qetësi, pa probleme e të votojnë sipas bindjes së tyre politike.

“Është popull me tradita atdhetare, qytetare dhe duhet të jetë model në zgjedhje. Ftoj qytetarët e Shijakut te Gjepalajt, Ardhishtës, të ruajnë me qetësi, në mënyrë demokratike, me mirëkuptim, sic e ka në natyrë populli i Shijakun, t’ja zbardhë faqen shijakun e gjithë Shqipërisë para Europës.

Komunikojmë për cdo gjë, të gjithë të bëjnë punën e tyre, të votojnë sipas bindjes së tyre, pa probleme.” u shpreh Meta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *