Taulant Balla paralajmëron: Do të shkojë pas hekurave kushdo që ka guxuar të prekë… – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Taulant Balla paralajmëron: Do të shkojë pas hekurave kushdo që ka guxuar të prekë…

Shumë pak ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 25 prillit.

Ditën e sotme Taulant Balla foli nga Cërriku përsa i përket fushatës elektorale. Ai deklaroi se pjesa më e vështirë për vendin ka kaluar dhe tani Shqipëria po buzëqesh.

Ndër të tjera ai u shpreh se kushdo që ka guxuar të prekë financat publike duhet të shkojë pas hekurave.

“Kushdo që ka guxuar të prekë xhepat e financave publike në këtë vend të shkojë në burg”, tha Balla.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *