Stop- Studentët nuk ndalin protestën, himn dhe kërkesa para kryeministrisë! (24.12.2018) – Stop
KLIPET

Stop- Studentët nuk ndalin protestën, himn dhe kërkesa para kryeministrisë! (24.12.2018)

Studentët kanë protestuar sërish sot para kryeministrisë, edhe pse ata kishin njoftuar, se do t’i rinisnin protestat pas pushimeve të fundvitit. Një grup të rinjsh janë mbledhur para godinës qeveritare, duke kënduar himnin e flamurit dhe duke mbajtur secili prej tyre, një nga 8 kërkesat, që i kanë parashtruar kryeministrit Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *