Stop – Sorrollatje në bashkinë e Tiranës: ka humbur dokumenti?! Njerëz jemi, bëjmë dhe gabime…Bëni kërkesë sërish!… – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Sorrollatje në bashkinë e Tiranës: ka humbur dokumenti?! Njerëz jemi, bëjmë dhe gabime…Bëni kërkesë sërish!…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *