Stop-Sipas “Freedom House” Shqiperia nje nder vendet pjeserisht te lira ne te drejten e fjales. – Stop
KLIPET

Stop-Sipas “Freedom House” Shqiperia nje nder vendet pjeserisht te lira ne te drejten e fjales.

Një puthje e Papës me Imamin islam në Abu Dabi ka bërë xhiron e mediave më të rëndësishme të botës. Në fakt, vlerën e bashkëjetesës fetare, e shpalosën në janar 2015 edhe klerikët shqiptarë, në manisfestimin e Parisit, pas masakrës në revistën satirike Charlie Hebdo.Freedom House ka nxjerrë raportin e përvitshëm dhe e klasifikon Shqipërinë në vendet pjesërisht të lira.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *