Stop – Shkeljet në poliklinikën 8, shkarkohet drejtoresha Shtino dhe laborantja 27 qershor 2018 – Stop
KLIPET

Stop – Shkeljet në poliklinikën 8, shkarkohet drejtoresha Shtino dhe laborantja 27 qershor 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *