Stop – Shenjterimi i Nene Terezes/ Sa e njohin shqiptaret kete ngjarje! (11 Shtator 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Shenjterimi i Nene Terezes/ Sa e njohin shqiptaret kete ngjarje! (11 Shtator 2020)

Të shtunën e kaluar në në 5 shtator ishte dita e shenjtërimit të Nënë Terezës dhe Klintoni pyeti qytetarët, sesa e njohin këtë ngjarje të madhe për kombin tonë. Mes të intervistuarve ishin edhe disa të huaj, që treguan, se kishin njohuri mbi kontributin e shenjtores shqiptare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *