Stop- Rama nuk permban nervat: “VOA zedhenes i kazanit te Tiranes”.(31.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop- Rama nuk permban nervat: “VOA zedhenes i kazanit te Tiranes”.(31.01.2019)


Rama u shfaq në seancë dhe deklaroi, se “Zëri i Amerikës” u bë për herë të dytë zëdhënës i kazanit të Tiranës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *